Gembird MUS-4B-01 pelė Ambidextrous USB Type-A optinė 1200 DPI
Gembird MUS-4B-01 pelė Ambidextrous USB Type-A optinė 1200 DPI


Gembird MUS-4B-01 pelė Ambidextrous USB Type-A optinė 1200 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Energijos suvartojimas | 5 mA |
| Svoris | 71 g |
| Plotis | 65 mm |
| Gylis | 99 mm |
| Ūgis | 37 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 8“, „Windows 7“ |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1200 DPI |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 4 |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Tikslas | Biuras |
| Judėjimo skiriamosios gebos režimų skaičius | 3 |
| Pritaikoma judesio skiriamoji geba | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,35 m |