- Prekė sandėlyje
Esperanza EM127 pelė RF belaidė optinė 1600 DPI juoda
Esperanza EM127 pelė RF belaidė optinė 1600 DPI juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 7 - 12*
d. d.
| Surface coloration | Monotone |
| Rubber grips | Yes |
| Form factor | Ambidextrous |
| Product colour | Black |
| Ergonomic design | Yes |
| Battery type | AA |
| Maximum range | 10 m |
| Power source | Battery |
| Faucet included | No |
| Width | 60 mm |
| Length | 115 mm |
| Height | 30 mm |
| Weight | 60 g |
| Windows operating systems supported | Yes, Windows 10, Windows XP, Windows Vista, Windows 98, Windows NT, Windows 7, Windows 8, Windows ME, Windows 2000 |
| Scroll type | Wheel |
| Movement detection technology | Optical |
| Buttons quantity | 4 |
| Device interface | RF Wireless |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Purpose | Office |
| Silent operation | Yes |
| Scrolling directions | Vertical |
| Frequency band | 2.4 GHz |
| Movement resolution | 1600 DPI |