Esperanza EM127 pelė RF belaidė optinė 1600 DPI juoda
Esperanza EM127 pelė RF belaidė optinė 1600 DPI juoda


Esperanza EM127 pelė RF belaidė optinė 1600 DPI juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Guminės rankenos | Taip |
| Paviršiaus spalva | Monotoniškas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maišytuvas komplekte | Ne |
| Maksimalus diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinis | Baterija |
| Svoris | 60 g |
| Ūgis | 30 mm |
| Ilgis | 115 mm |
| Plotis | 60 mm |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip, Windows NT, „Windows 2000“, „Windows Vista“, „Windows XP“, „Windows 7“, „Windows 98“, „Windows 10“, „Windows 8“, Windows ME |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Mygtukų kiekis | 4 |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Tylus veikimas | Taip |
| Tikslas | Biuras |