-
−1%
„Defender Optimum MB-270“ pelė „Office“ dešinė USB tipo A optinė 1000 DPI
„Defender Optimum MB-270“ pelė „Office“ dešinė USB tipo A optinė 1000 DPI
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Formos faktorius | Dešinė ranka |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Maitinimo šaltinis | Kabelis |
| Ūgis | 39 mm |
| Gylis | 110 mm |
| Svoris | 70 g |
| Plotis | 64 mm |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Įrenginio sąsaja | USB A tipo |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Tikslas | Biuras |
| Slinkties ratukų skaičius | 1 |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Tvarumo atitiktis | Taip |
| Atitikties sertifikatai | RoHS, CE |