CANYON pelė MW-9 dviejų režimų belaidė raudona
CANYON pelė MW-9 dviejų režimų belaidė raudona
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Ši minimalistinė pelė suteiks patogų potyrį jūsų kasdieniame darbe dėl kompaktiško dydžio, patikimos guminės dangos ir 6 tylių patvarių mygtukų. Energiją taupanti technologija leis jums pamiršti apie išsikraunančią bateriją. Pelė veikia dviem režimais – „Bluetooth“ ir 2,4 GHz, todėl jei pamiršote USB imtuvą arba tiesiog norite atlaisvinti USB prievadą, galite naudoti „Bluetooth“ ryšį. Ji ne tik maloni liesti, bet ir nuostabiai atrodo dėl originalios metalinės spalvos, padengtos 3 kartų danga. Susitelkite į svarbiausius dalykus ir leiskite „Canyon“ pelei tapti patikimu pagalbininku bet kokioje darbo situacijoje!
| Rinkodaros modelio pavadinimas | MW-9 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON pelė MW-9 dviejų režimų belaidė raudona |
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Formos faktorius | Standartinis |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Sąsaja | „Bluetooth®“ / radijo dažnių |
| Mygtukų skaičius | 6 |
| Mygtuko naudojimo laikas | 3 000 000 paspaudimų |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 dpi |
| Maksimali ir minimali judėjimo skiriamoji geba | 800 dpi, 1000 dpi, 1200 dpi, 1600 dpi |
| Žymėjimo įrenginių technologija | Optinis |
| Sukibimas | Ambidekstrinis |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Pelės funkcijos | Įkraunamas, reguliuojamo DPI dvigubo režimo |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Palaiko baterijų tipų klasifikaciją | AA |
| Į komplektą įeinančios baterijos kiekis | 1 |
| Reikalingas akumuliatoriaus kiekis | 1 |
| Reikalinga operacinė sistema | „Apple Mac OS“ „Microsoft Windows“ |
| Išorinė spalva | Raudona |
| Pridedami priedai | Imtuvas Baterijos |
| Pakuotės stilius | Pūslė |
| Gylis | 32,3 mm |
| Ūgis | 112,25 mm |
| Plotis | 65,4 mm |
| Nominalus svoris | 0,092 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 90 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 37,5 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 130 mm |
| Svoris | 0,131 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,092 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485005733 |
| Spalvotos dėžutės matmenys (mm) | 73 x 203 x 141 mm |
| Vienos pakuotės bruto svoris (kg) | 0,14 kg |
| Dėžutės svoris (kg) | 6,2 kg |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 48 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 1920 m. |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1200 x 1000 x 1380 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 72 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 2880 |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1200 x 1000 x 1995 mm |