- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ LAISV W2F HD624X WHIRLPOOL
INDAPLOVĖ LAISV W2F HD624X WHIRLPOOL



INDAPLOVĖ LAISV W2F HD624X WHIRLPOOL
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | WHIRLPOOL, Whirlpool |
| Modelis | W2F HD624X |
| Plotis | 60 cm, 590 mm. |
| Gylis | 59 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Svoris | 43.1 kg, 49.3 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | E |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.5 l |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Indaplovės tipas | Laisvai pastatoma |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 44 dB |
| Valdymas | Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |