- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ LAIS ESM48310SXELECTROLUX
INDAPLOVĖ LAIS ESM48310SXELECTROLUX
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Modelis | "SatelliteClean" ESM48310SX |
| Plotis | 59.8 cm, 635 mm. |
| Gylis | 62.2 cm |
| Aukštis | 85 cm, 894 mm. |
| Svoris | 40.74 kg, 42 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Vandens sąnaudos ciklui | 10.5 l |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Indaplovės tipas | Laisvai pastatoma |
| Plovimo efektyvumo klasė | A |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 44 dB. Programos "eco" trukmė- 240 min |
| Programų skaičius | 8 |
| Plovimo programos | Intensyvus plovimas, Išankstinis skalavimas, Auto-programa, Stikliniams indams, 160 minučių programa, 90 minučių programa, 60 minučių, 30 minučių, Machine Care, Higieniška programa |
| Indikatoriai | Vandens švarumo indikatorius, Skalavimo skysčio indikatorius, Druskos indikatorius, Ciklo pabaigos indikatorius |
| Valdymas | Elektroninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Ne |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Taip |
| Automatinis atsidarymas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Taip |
| Papildoma informacija | Patogiu valdymu be vargo pasirinksite Jums tinkantį laiką, visą kitą darbą atliks prietaisas. Automatiškai baigiantis programos ciklui prasiveriančios durelės tris kart geriau išdžiovins Jūsų indus. "SatelliteClean" dvigubas besisukantis purkštuvas, kuris nuolat keičia purškimo kampą, kruopščiai išplauna netgi didelius daiktus. Programą galima atidėti iki 24 valandų. Galima jungti ir prie karšto vandens (ne daugiau kaip 60°C) |
| Reguliuojamas kojelių aukštis | Taip |
| Ilgis | 680 mm. |
| Pagaminimo šalis | PL |