- Prekė sandelyje
INDAPLOVĖ DVS05030W BKO
INDAPLOVĖ DVS05030W BKO



INDAPLOVĖ DVS05030W BKO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | DVS05030W |
| Plotis | 44.8 cm, 448 mm. |
| Gylis | 60 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Svoris | 36 kg, 41.4 kg. |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11.9 l |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Indaplovės tipas | Laisvai pastatoma |
| Plovimo efektyvumo klasė | D |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | C |
| Triukšmo lygis | 49 dB |
| Valdymas | Mechaninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Ne |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |