- Prekė sandelyje
Indaplovė BEKO BDFN26430W
Indaplovė BEKO BDFN26430W
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BEKO, Beko |
| Modelis | BDFN26430W |
| Plotis | 60 cm, 598 mm. |
| Gylis | 59.8 cm |
| Aukštis | 85 cm, 850 mm. |
| Svoris | 43.900 kg, 45.4 kg. |
| Spalva | Balta sp |
| Energinio efektyvumo klasė | D |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11.5 l |
| Indų komplektų skaičius | 14 |
| Indaplovės tipas | Laisvai pastatoma |
| Plovimo efektyvumo klasė | D |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | A |
| Triukšmo lygis | 47 dB |
| Programų skaičius | 14 |
| Valdymas | Mechaninis |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Įrankių stalčius | Ne |
| Automatinis atsidarymas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Programos pradžios atidėjimas | Ne |
| Reguliuojamas kojelių aukštis | Taip |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | TR |