Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Patirkite įtraukiančius žaidimus su „MAG 276CF E20“ žaidimų monitoriumi. Jis pasižymi 1920x1080 (FHD) raiška, 200 Hz atnaujinimo dažniu ir greitu 0,5 ms (GtG) atsako laiku. Monitorius yra pritaikytas HDR, todėl akį traukiančios detalės išryškėja reguliuojant kontrastą ir šešėlius. Sukurtas konkurencingiems šaudyklėms iš pirmojo asmens, RPG/MMORPG ir skrydžių/lenktynių simuliatorių žanrams, išlenktas žaidimų monitorius „MSI MAG 276CF E20“ pakelia atsitiktinius žaidimus į naują lygį, skatindamas žaidėjus matyti ne tik žaidimą.
MAG msi arsenal žaidimų konsolė
Pagrindinė MSI MAG serija įkūnija stabilumą ir ilgaamžiškumą bei yra sukurta atlaikyti intensyviausias žaidimų sesijas. Visa serija pasižymi tvirta konstrukcija, pasižyminčia metaliniu kietumu ir puikiu šilumos išsklaidymu, užtikrinančiu visų svarbių žaidimų komponentų stabilumą.
Skaitytojų pasirinktas žaidimų prekės ženklas – nugalėtojas
Įvertinta geriausiai pagal bendrą pasitenkinimą, tikimybę rekomenduoti ir žaidimų našumą, MSI yra jūsų pasirinkimas, jei norite geriausios žaidimų stalinių kompiuterių ir monitorių patirties.
| Santrauka | MSI MAG 276CF E20. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 0,5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Monitor/MAG-276CF-E20/Overview |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,47 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,68 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,16 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 81 % |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 76 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 3000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 76 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,58 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 53–221 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 200 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Greitas VA |
| Pikselių žingsnis | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Reakcijos laikas | 0,5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano kreivumo įvertinimas | 1500R |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 98 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–200 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 597,888 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 336,312 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| VESA adaptyvaus sinchronizavimo palaikymas | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.2a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0b |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 27 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1910069 |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 249,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 90,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 451,6 mm |
| Aukštis (be stovo) | 362,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 3950 g |
| Plotis (su stovu) | 610,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 610,5 mm |
| Pakuotės gylis | 158 mm |
| Pakuotės aukštis | 475 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 6500 g |
| Pakuotės plotis | 684 mm |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2231096/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2231096 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | MAG 276CF E20 |
| Modelio pavadinimas | MAG 276CF E20 |
| Pridedami priedai | 1 x HDMI laidas (2.0), 1 x maitinimo laidas (C13), 1 x trumpas vadovas. |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,05114 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 3,95 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 6,66 kg |