Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„MSI ARSENAL GAMING“ (MAG) serija sukurta tam, kad žaidėjams suteiktų pranašumą, kurio jiems reikia norint dominuoti virtualiame mūšio lauke. Įkvėpta karinės įrangos tvirtumo ir nepajudinamo patikimumo, MAG serija sukurta taip, kad užtikrintų nepajudinamą gynybą kiekviename žaidimo scenarijuje.
Tačiau MAG – tai ne tik našumas; tai dizaino kalba, perteikianti tvirtumą ir tvirtumą, įkūnijanti pačią MAG stiliaus esmę. Žaidėjams, pasiryžusiems dominuoti savo skaitmeniniuose mūšio laukuose, MAG serija yra čia, kad stovėtų kartu su jumis ir užtikrintų geriausią gynybą.
| Santrauka | MSI MAG 255XF. Ekrano įstrižainė: 62,2 cm (24,5"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano paviršius: Matinis, Reakcijos laikas: 0,5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.msi.com/Monitor/MAG-255XF |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,41 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,63 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,12 |
| 3D | Ne |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 87 % |
| Vaizdo santykis | 16:9 |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 90 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 100000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 80 % |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 24,5 colio |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 62,23 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano paviršius | Matas |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Horizontalus skenavimo diapazonas | 53,28–333 kHz |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 300 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | Greitas IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2832 x 0,2802 mm |
| Reakcijos laikas | 0,5 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 120 % |
| Palaikomos grafikos skiriamosios gebos | 1920 x 1080 (1080 pikselių HD raiška) |
| Palaikomi vaizdo režimai | 1080p |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Vertikalus skenavimo diapazonas | 48–900 Hz |
| Matomas dydis, horizontalus | 543,744 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 302,616 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Berėmės konstrukcijos | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso įvestis | Ne |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4a |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 25 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Gylis (su stovu) | 220,1 mm |
| Gylis (be stovo) | 66,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 418,5 mm |
| Aukštis (be stovo) | 326,9 mm |
| Svoris (su stovu) | 3240 g |
| Plotis (su stovu) | 557,1 mm |
| Plotis (be stovo) | 557,1 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 5130 g |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Integruotas TV imtuvas | Ne |
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2120211/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 2120211 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | MAG 255XF |
| Modelio pavadinimas | MAG 255XF |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,031 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 3,24 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5,3 kg |