-
−2%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Aiškumas su 8,29 milijono pikselių
Su 4K UHD (3840x2160) IPS ir trijose pusėse be rėmelių dizainu, jis leidžia jums sukurti darbo vietą su keturis kartus didesne raiška nei „Full HD“ ekranas, tuo pačiu metu redaguojant kelis takelius nedidinant ar nesutrumpinant laiko juostų.
Tikros spalvos, kuriomis pasitiki profesionalai
„UltraFine“ suderinamas su pramonės standartu HDR10 (didelis dinaminis diapazonas), pagrįstu DCI-P3 90 % spalvų gama, palaikančiu konkrečius spalvų ir ryškumo lygius, leidžiančius kūrėjams patirti vaizdinį aiškumą su tiksliomis turinio spalvomis ir smulkiomis detalėmis.
Gilesnė juoda spalva detalėms
Didelis kontrasto santykis perteikia smulkias detales be trikdžių net ir tamsiuose vaizduose. IPS technologija užtikrina nuoseklų spalvų atkūrimą nuo krašto iki krašto ir perteikia jūsų vaizdinį vaizdą.
„Viskas viename“ USB-C
USB-C jungtis palaiko ekrano jungimą, duomenų perdavimą ir 90 W įrenginio įkrovimą vienu metu, užtikrindama sklandų nešiojamojo kompiuterio palaikymą per vieną laidą.
Kelios jungtys iš „Mac“ įrenginio į kompiuterį
Pradedantieji ir profesionalai paprastai turi daug pavarų. Sujunkite įvairius įrenginius ir pasiekite darbo efektyvumą.
Įtraukiantis garsas
Įtraukianti vizualinė patirtis su „Waves MaxxAudio“ – puikiai tinka viskam – nuo populiarių filmų iki nuotykių žaidimų. Kiekviena scena atrodo sodresnė, su didesniu gyliu ir detalumu.
Greitai perjunkite
„LG Switch“ programėlė optimizuoja monitorių tiek darbui, tiek gyvenimui. Nesunkiai pritaikykite pageidaujamą vaizdo kokybę ir ryškumą, taip pat galite padalinti ekraną į 11 parinkčių ir greitai paleisti vaizdo skambučių platformą, todėl tai dar patogiau.
Netvarkingas, plonas dizainas
L formos stovas be jokių kliūčių ir praktiškai be rėmelių iš trijų pusių sukurtas taip, kad sutaupytų vietos ant stalo, todėl jūsų įrenginys bus efektyvus ir sumažins įtampą, leidžiančią ilgiau išlikti susikaupusiam, nes pagrindas yra visiškai reguliuojamas pasukant, pakreipiant, sukant horizontaliai ir vertikaliai, taip pat reguliuojant aukštį.
| Santrauka | LG 27U730A-B. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 3840 x 2160 pikselių, HD tipas: 4K Ultra HD, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. Integruotas USB šakotuvas, USB šakotuvo versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA tvirtinimas, Aukščio reguliavimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.lg.com/za/monitors/ultrafine-uhd-4k/27u730a-b/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,21 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,69 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,445 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Spalvų gama | 90 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 68,4 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| Ekrano raiška | 3840 x 2160 pikselių |
| HD tipo | 4K Ultra HD raiška |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | HDR efektas / platus dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,0518 x 0,1554 mm |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Išmanieji režimai | Energijos taupymas |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| USB šakotuvo versija | 3.2 1-oji karta (3.1 1-oji karta) |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Taip |
| USB maitinimo šaltinis iki | 90 W |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 2 |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Taip |
| Pasukamas | Taip |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 20 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 27 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 26 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Įėjimo srovė | 9 A |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Gylis (su stovu) | 253,2 mm |
| Gylis (be stovo) | 45,4 mm |
| Aukštis (su stovu) | 539,2 mm |
| Aukštis (be stovo) | 363,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 7700 g |
| Svoris (be stovo) | 10400 g |
| Plotis (su stovu) | 613,5 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,5 mm |
| Pakuotės gylis | 451 mm |
| Pakuotės aukštis | 217 mm |
| Pakuotės svoris | 10400 g |
| Pakuotės plotis | 694 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / HDMI / USB C tipo |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas stabilizatorius |
| Atitikties sertifikatai | CE/cUL/KC |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2310473/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | F |
| EPREL registracijos numeris | 2310473 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelis | 27U730A |
| Modelio pavadinimas | 27U730A-B |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,0644805 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 7,7 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 10,5 kg |