-
−1%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | LG 24GS60F. Ekrano įstrižainė: 61 cm (24"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | www.lg.com/my/monitors/lg-24gs60f-b |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,145 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,61 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,395 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Spalvų gamos standartas | sRGB |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 5000000:1 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 24 colių |
| Ekrano įstrižainė (metrinė) | 60,47 cm |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,27 x 0,27 mm |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 99 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | „FreeSync Premium“ |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Žaidimo režimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| NVIDIA G-SYNC tipas | Suderinamas su G-SYNC |
| Integruota kamera | Ne |
| Integruotas mikrofonas | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Ethernet LAN | Ne |
| „Wi-Fi“ | Ne |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 24 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 18 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1859697 |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Gylis (su stovu) | 180,5 mm |
| Gylis (be stovo) | 42,8 mm |
| Aukštis (su stovu) | 408,9 mm |
| Aukštis (be stovo) | 323,8 mm |
| Svoris (su stovu) | 4000 g |
| Svoris (be stovo) | 3500 g |
| Plotis (su stovu) | 540,8 mm |
| Plotis (be stovo) | 540,8 mm |
| Pakuotės gylis | 149 mm |
| Pakuotės aukštis | 396 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 5200 g |
| Pakuotės plotis | 613 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė / „DisplayPort“ |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Specifinės prekės ženklo technologijos | Juodas stabilizatorius |
| Sertifikavimas | TUV tipo, TUV-Ergo, CB, UL (cUL), ErP, CE, CEC |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | Nepalaikoma |
| FPS skaitiklis | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1859697/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1859697 |
| EPREL versijos numeris | 3 |
| Modelis | 24GS60F |
| Modelio pavadinimas | 24GS60F-B |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03494 kub. |
| Produkto grynasis svoris | 4 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 5,2 kg |