Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
| Santrauka | „Dahua Technology DHI-LM27-E231“. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LED, Reakcijos laikas: 1 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com/la/products/All-Products/Display--Control/Monitors/Gaming-Series/LM27-E231 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,46 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,7 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,142 |
| „Adobe RGB“ aprėptis | 83 % |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 320 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| NTSC aprėptis (tipinė) | 85 % |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 100 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| Pivot | Ne |
| Pasukamas | Ne |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–15 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 45 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 30 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Gylis (be stovo) | 63,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 365,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 5000 g |
| Plotis (be stovo) | 618 mm |
| Pakuotės svoris | 6900 g |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1536837/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| EPREL registracijos numeris | 1536837 |
| EPREL versijos numeris | 1 |
| Modelis | DHI-LM27-E231 |
| Modelio pavadinimas | LM27-E231 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,04572 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 5 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 6,8 kg |