Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„Dahua“ 22 colių FHD LED monitorius
| Santrauka | „Dahua Technology DHI-LM22-C201P“. Ekrano įstrižainė: 54,6 cm (21,5"), Ekrano raiška: 1920 x 1080 pikselių, HD tipas: „Full HD“, Ekrano technologija: LCD, Reakcijos laikas: 5 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Pilka |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.dahuasecurity.com/it/products/All-Products/Display--Control/Monitors/Commercial-Series/LM22-C201P |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,43 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,565 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,155 |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Spalvų gylis | 8 bitų |
| Spalvų gama | 72 % |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 21,5 colio |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Ekrano technologija | LCD |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Reakcijos laikas | 5 ms |
| Ekrano forma | Butas |
| Paviršiaus kietumas | 3 val. |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Ne |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Ne |
| Pėdų spalva | Pilka |
| Priekinio rėmelio spalva | Pilka |
| Produkto spalva | Pilka |
| Garso išvestis | Taip |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Ausinių išvestis | Ne |
| VGA (D-Sub) prievadų kiekis | 1 |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 75 x 75 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–15 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Kintamosios srovės adapterio išėjimo įtampa | 12 V |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 15 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | Nėra |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Įėjimo srovė | 2 A |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 24 W |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 15 W |
| Maitinimo šaltinio tipas | Išorinis |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 10–85 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Sandėliavimo santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Laikymo temperatūra (TT) | -10–50 °C |
| Gylis (su stovu) | 222,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 368,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 2640 g |
| Plotis (su stovu) | 492,8 mm |
| Pakuotės gylis | 152 mm |
| Pakuotės aukštis | 429 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 4140 g |
| Pakuotės plotis | 561 mm |
| Pridedami laidai | HDMI |
| Rankinis | Taip |
| Maitinimo adapteris pridedamas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Modelio pavadinimas | DHI-LM22-C201P |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,03766 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 4,1 kg |