- Nauja
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
„TUF Gaming VG27AQE5A“ – tai 27 colių QHD (2560 x 1440) monitorius, turintis penkis pažangius patobulinimus aukščiausios klasės žaidimams. Jis pasižymi iki 165 Hz atnaujinimo dažniu ir 0,3 ms atsako laiku, taip pat suderinamumu su AMD FreeSync™ Premium ir NVIDIA® G-SYNC®, kad žaidimai būtų itin sklandūs. Dėl patobulinto spalvų atkūrimo, atnaujinto žaidimų dirbtinio intelekto ir paprasto valdymo per „DisplayWidget Center“ šis monitorius išliks priekyje konkurentų. IŠSKIRTINĖS ŽAIDIMŲ PATIRTYS Greitas IPS ekranas pasižymi greitu reagavimo laiku, itin sklandžiu žaidimu ir ryškiu vaizdu, o 2560 x 1440 raiška pakels jūsų žaidimą į kitą lygį. NESUSTABDOMAS ŽAIDIMŲ NAŠUMAS Įspūdingas iki 165 Hz atnaujinimo dažnis ir 0,3 ms (min.) GTG atsako laikas leidžia VG27AQE5A žaisti žaibiškai greitai ir mėgautis sklandžiu, vėlavimo neturinčiu vaizdu. ŽAIDIMAS BE RIBŲ Palaiko „NVIDIA G-SYNC“ ir „AMD FreeSync Premium“ technologijas, kad vaizdas būtų sklandus ir be plyšimų. Be to, „ASUS ELMB“ technologija pašalina šešėliavimą žaidžiant dideliu kadrų dažniu. *Apdorojant suderinamas su „G-Sync“, suderinamų atnaujinimų sąrašą rasite atitinkamame oficialiame tinklalapyje. RYŠKIOS SPALVOS, PAGERINTAS ŽAIDIMŲ ŽAIDIMAS 125 % sRGB leidžia VG279QM5A monitoriui perteikti ryškias spalvas ir gilesnį kontrastą, kad vaizdai būtų stulbinamai įtraukiantys. PROTINGESNIS ŽAIDIMAS, DIDELĖS PERGALĖS DINAMINIS KRYŽIKLIS DINAMINIS ŠEŠĖLIS PAGERINIMAS DIRBINIO DI VIZUALUS LENGVESNIS VALDYMAS EKRANO VALDIKLIO CENTRAS ŽAIDIMAS VISUALUS GAMEPLUS Ekologiška pakuotė ASUS monitoriai siunčiami pakuotėse, pagamintose iš 100 % perdirbto kartono. Pakuotė sukurta taip, kad būtų kuo mažesnis svoris ir tūris, taip padedant tausoti gamtos išteklius ir leidžiant vienoje gabenimo talpykloje gabenti daugiau įrenginių.
| Santrauka | ASUS TUF Gaming VG27AQE5A. Ekrano įstrižainė: 68,6 cm (27"), Ekrano raiška: 2560 x 1440 pikselių, HD tipas: „Quad HD“, Ekrano technologija: LED, Ekrano paviršius: Matinis, Reakcijos laikas: 0,3 ms, Natūralus kraštinių santykis: 16:9, Matymo kampas, horizontalus: 178°, Matymo kampas, vertikalus: 178°. Integruoti garsiakalbiai. VESA tvirtinimo įtaisas. Produkto spalva: Juoda |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.asus.com/displays-desktops/monitors/tuf-gaming/tuf-gaming-vg27aqe5a/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,44 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,675 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,17 |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1500:1 |
| DCI-P3 aprėptis | 90 % |
| Skaitmeninis horizontalus dažnis | 30–280 kHz |
| Skaitmeninis vertikalus dažnis | 48–165 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 300 cd/m² |
| Ekrano įstrižainė | 27 colių |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| Ekrano raiška | 2560 x 1440 pikselių |
| Ekrano paviršius | Matas |
| Ekrano technologija | LED |
| HD tipo | Keturių raiškų HD |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10) |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 165 Hz |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Skydelio tipas | IPS |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Reakcijos laikas | 0,3 ms |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Ekrano forma | Butas |
| sRGB aprėptis (tipinė) | 120 % |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Matomas dydis, horizontalus | 596,74 mm |
| Matomas dydis, vertikalus | 335,66 mm |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| NVIDIA G-SYNC tipas | Suderinamas su G-SYNC |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 4 W |
| Nuimamas stovas | Taip |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas USB šakotuvas | Ne |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| HDCP | Taip |
| HDCP versija | 2.3 |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| HDMI versija | 2.0 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Ausinių išvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai | 1 |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–23 ° |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Tvirtinamas prie sienos | Taip |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 30 kWh |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 16 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | D |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 45 W |
| Gylis (su stovu) | 193 mm |
| Gylis (be stovo) | 59 mm |
| Aukštis (su stovu) | 453 mm |
| Aukštis (be stovo) | 369 mm |
| Svoris (su stovu) | 4700 g |
| Svoris (be stovo) | 3900 g |
| Plotis (su stovu) | 615 mm |
| Plotis (be stovo) | 615 mm |
| Pakuotės gylis | 171 mm |
| Pakuotės aukštis | 450 mm |
| Pakuotės svoris | 6520 g |
| Pakuotės plotis | 680 mm |
| Pridedami laidai | Kintamoji srovė |
| Greito paleidimo vadovas | Taip |
| Stovas pridedamas | Taip |
| Tvarumo sertifikatai | Miškų valdymo tarybos (FSC) mišinys |
| Sertifikavimas | TÜV nemirgantis ekranas, TÜV silpnos mėlynos šviesos technologija, VESA „AdaptiveSync“ ekranas, 165 Hz AMD „FreeSync“, suderinamas su G-SYNC |
| Duomenų lapas (nuoroda) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2526029/fiches?language=EN |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| EPREL registracijos numeris | 2526029 |
| EPREL versijos numeris | 2 |
| Modelio pavadinimas | VG27AQE5A |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,05049 kub. m |
| Produkto grynasis svoris | 4,7 kg |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 6,11 kg |