-
−3%
„GIGABYTE CO49DQ OLED“ lenktas žaidimų monitorius – 5120x1440 (DQHD), 1800R, 144Hz, 0,03ms, KVM, „FreeSync Premium Pro“, HDMI 2.1
„GIGABYTE CO49DQ OLED“ lenktas žaidimų monitorius – 5120x1440 (DQHD), 1800R, 144Hz, 0,03ms, KVM, „FreeSync Premium Pro“, HDMI 2.1
Garantija
36 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 75 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (išjungtas) | 0,3 W |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 52 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Plotis (su stovu) | 1194,8 mm |
| Gylis (su stovu) | 261,5 mm |
| Aukštis (su stovu) | 558,8 mm |
| Svoris (be stovo) | 8,33 kg |
| Gylis (be stovo) | 160,5 mm |
| Svoris (su stovu) | 11,3 kg |
| Plotis (be stovo) | 1194,8 mm |
| Aukštis (be stovo) | 372,2 mm |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| AMD „FreeSync“ tipas | Laisvas sinchronizavimas |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| Pridedami laidai | USB, HDMI DisplayPort |
| Ekrano įstrižainė | 124,5 cm (49") |
| Reakcijos laikas | 0,03 ms |
| Pikselių žingsnis | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Rodomas spalvų skaičius | 1,07 milijardo spalvų |
| HD tipo | DQHD |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Kontrasto santykis (dinaminis) | 1500000:1 |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Ekrano raiška | 5120 x 1440 pikselių |
| Natūralus kraštinių santykis | 32:9 |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 250 cd/m² |
| Ekrano forma | Išlenktas |
| Spalvų gamos standartas | DCI-P3 |
| Foninio apšvietimo tipas | Kraštinis LED |
| Matomas dydis, horizontalus | 119,7 cm |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Skydelio tipas | OLED |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Ekrano technologija | OLED |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Matomas dydis, vertikalus | 33,9 cm |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | „DisplayHDR 400“ tikroji juoda spalva |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Spalvų gylis | 10 bitų |
| Spalvų gama | 99% |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Integruota kamera | Ne |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Reguliuojamas aukštis (maks.) | 13 cm |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| Pivot | Ne |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Pasukamas | Taip |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Pasukimo kampo diapazonas | -30–30° |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Nuolatinės srovės lizdas | Taip |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| DVI prievadas | Ne |
| HDMI versija | 2.1 |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| HDMI | Taip |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| USB įkėlimo prievado tipas | USB C tipo, USB A tipo |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 3 |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| HBR3 palaikymas | Taip |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Aparatinės įrangos kalibravimas | Taip |
| Produktai vienoje (vidinėje) siuntimo dėžėje | 1 vnt. |
| Įspėjimai | Saugoti nuo vandens ar per didelės drėgmės. Venkite tiesioginio sąlyčio su skysčiais., Monitoriuje yra medžiagų, kurios gali būti kenksmingos aplinkai; laikykitės vietinių elektroninių prietaisų utilizavimo taisyklių. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 1630215 |