-
−4%
„BenQ MOBIUZ EX271“ kompiuterio monitorius, 68,6 cm (27 coliai), 1920 x 1080 pikselių, „Full HD“ LED, juoda, balta
„BenQ MOBIUZ EX271“ kompiuterio monitorius, 68,6 cm (27 coliai), 1920 x 1080 pikselių, „Full HD“ LED, juoda, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Juoda |
| Rinkos pozicionavimas | Žaidimai |
| Maitinimo šaltinio tipas | Vidinis |
| Energijos suvartojimas (tipinis) | 22 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Energijos suvartojimas (maks.) | 65 W |
| Energijos suvartojimas (budėjimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos suvartojimas (SDR) per 1000 valandų | 21 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | E |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | F |
| Energijos suvartojimas (HDR) per 1000 valandų | 23 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Svoris (su stovu) | 6 kg |
| Plotis (su stovu) | 613,8 mm |
| Gylis (su stovu) | 211,7 mm |
| Aukštis (su stovu) | 464,3 mm |
| Plotis (be stovo) | 613,8 mm |
| Gylis (be stovo) | 87,2 mm |
| Svoris (be stovo) | 5,44 kg |
| Aukštis (be stovo) | 374,6 mm |
| AMD laisvasis sinchronizavimas | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Ne |
| Mirgėjimo prevencijos technologija | Taip |
| Mažos mėlynos šviesos technologija | Taip |
| Reakcijos laiko matavimo tipas | GTG (nuo pilkos iki pilkos) |
| Skydelio tipas | IPS |
| Ekrano įstrižainė | 68,6 cm (27 coliai) |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano technologija | LED |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 pikselių |
| Rodomas spalvų skaičius | 16,7 milijono spalvų |
| HD tipo | „Full HD“ |
| Maksimalus atnaujinimo dažnis | 180 Hz |
| Ekrano ryškumas (tipinis) | 400 cd/m² |
| Reakcijos laikas | 1 ms |
| Jutiklinis ekranas | Ne |
| Ekrano forma | Butas |
| Žiūrėjimo kampas, horizontalus | 178° |
| Žiūrėjimo kampas, vertikalus | 178° |
| Kontrasto santykis (tipinis) | 1000:1 |
| Apsauginis ekranas nuo akinimo | Taip |
| Ekrano ryškumas (didžiausias) | 400 cd/m² |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Didelis dinaminis diapazonas 10 (HDR10), „DisplayHDR 400“ |
| DCI-P3 aprėptis | 95% |
| Palaikomas platus dinaminis diapazonas (HDR) | Taip |
| Pikselių tankis | 90 pikselių colyje |
| Integruota kamera | Ne |
| Įmontuotas(-i) garsiakalbis(-iai) | Taip |
| Kalbėtojų skaičius | 2 |
| RMS vardinė galia | 10 W |
| Kabelio užrakto lizdo tipas | Kensingtonas |
| Pakreipimo kampo diapazonas | -5–20° |
| Kabelio užrakto lizdas | Taip |
| LED indikatoriai | Taip |
| Ekrano meniu (OSD) kalbos | Anglų japonų Supaprastinta kinų kalba, Vokiečių italų, olandų ispanų, Tradicinė kinų kalba, prancūzų Korėjiečių kalba Švedų vengrų arabų, portugalų, lenkų Rusų Čekų |
| Ekrano meniu (OSD) | Taip |
| Aukščio reguliavimas | Ne |
| Pakreipimo reguliavimas | Taip |
| Skydinio montavimo sąsaja | 100 x 100 mm |
| VESA tvirtinimas | Taip |
| Ekrano meniu kalbų skaičius | 18 |
| HDCP | Taip |
| HDMI versija | 2.0 |
| Integruotas USB šakotuvas | Taip |
| Ausinių išvestis | Taip |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| Įkrovimo prievado tipas | USB A tipo |
| DisplayPort versija | 1.2 |
| HDMI prievadų kiekis | 2 |
| USB A tipo įėjimo prievadų kiekis | 2 |
| USB C tipo išsiuntimo prievadų skaičius | 1 |
| HDCP versija | 2.2 |
| HDMI | Taip |
| Sertifikavimas | EPEAT TUV sertifikatas Silpna mėlyna šviesa (aparatinės įrangos sprendimas) |
| Judesio suliejimo mažinimas | Taip |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2200304 |