Šviestuvas bėginei sistemai DPM X-Line STP-12W-30B, 12 W,LED
Prekės kodas: 28-5903332587278
Prekės kodas: 28-5903332587278
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
2388
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma
Prekės ženklas DPM,
DPM
Prekės tipas Šviestuvai
Artikulas STP-12W-30B
Tinkamas patalpai Prieškambaris, Miegamasis, Svetainė
Stilius Modernus
Šviestuvo tipas Bėginei sistemai
Montavimo tipas Tvirtinamas prie lubų
Lemputės lizdas LED
Maksimali galia 12 W
Maksimalus lemputės galingumas 12 W
Su lempute( ėmis) komplekte- Taip
Lempučių skaičius 1
Apsaugos laipsnis (IP) IP20
Privaloma garantija 24 mėn
Spalvos temperatūra 4000 - 4000°K
Šviesos srautas 960 - 960lm
Su valdymo pulteliu Ne
Su judesio davikliu Ne
Įtampa 220 - 220V
Ilgis 30 - 30cm,
400 mm.
Plotis 6.1 - 6.1cm,
70 mm.
Aukštis 6.1 - 6.1cm,
70 mm.