Šviestuvas bėginei sistemai DPM X-Line STF3-20W-B, 20 W, LED
Prekės kodas: 28-5906881213926
Prekės kodas: 28-5906881213926
Jūsų palyginimo sąraše yra 3 prekės, prašome vieną pašalinti ir bandyti dar kartą.
  • Įtraukti į patikusias prekes
  • Pridėta į patikusias prekes
  • Pašalinta iš patikusų prekių
Įtraukti į palyginimą
2349
Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
Jūsų žinutė sėkmingai išsiųsta!
Užpildykite privalomus laukus*
Netaikoma
Prekės ženklas DPM,
DPM
Prekės tipas Šviestuvai
Artikulas STF3-20W-B
Tinkamas patalpai Prieškambaris, Miegamasis, Svetainė
Stilius Modernus
Šviestuvo tipas Bėginei sistemai
Montavimo tipas Tvirtinamas prie lubų
Lemputės lizdas LED
Maksimali galia 20 W
Maksimalus lemputės galingumas 20 W
Su lempute( ėmis) komplekte- Taip
Apsaugos laipsnis (IP) IP20
Privaloma garantija 24 mėn
Spalvos temperatūra 4000 - 4000°K
Šviesos srautas 2020 - 2020lm
Su valdymo pulteliu Ne
Įtampa 220 - 220V
Ilgis 44 - 44cm,
445 mm.
Plotis 3 - 3cm,
35 mm.
Aukštis 4 - 4cm,
45 mm.