„Logitech GG G413 SE“ mechaninė žaidimų klaviatūra
„Logitech GG G413 SE“ mechaninė žaidimų klaviatūra
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cable length | 1.8 m |
| Anti-ghosting | Yes |
| Product colour | Black |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Backlight colour | White |
| Backlight | Yes |
| Backlight type | LED |
| Material | Aluminium, Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Power source type | USB |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 127 x 435 x 36.3 mm |
| Keyboard weight | 780 g |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 11.0 Big Sur |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11 |
| Number of products included | 1 pc(s) |
| Batteries included | No |
| User guide | Yes |
| Mouse included | No |
| Actuation point | 1.9 mm |
| Keycaps material | Polybutylene terephthalate (PBT) |
| Actuation force | 50 g |
| Numeric keypad | Yes |
| Keyboard key switch technology | Logitech Tactile |
| Device interface | USB |
| Keyboard language | US International |
| Keyboard key profile | High-profile |
| Key travel distance | 4 mm |
| Keyboard layout | QWERTY |
| Pointing device | No |
| Recommended usage | Gaming |
| Keyboard key switch | Mechanical |
| Connectivity technology | Wired |
| Keyboard form factor | Full-size (100%) |
| Rollover | 6-key rollover |
| Harmonized System (HS) code | 84716060 |
| Master (outer) case gross weight | 4.61 kg |