„Logitech GG G413 SE“ mechaninė žaidimų klaviatūra
„Logitech GG G413 SE“ mechaninė žaidimų klaviatūra
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Apsauga nuo šešėlių | Taip |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Medžiaga | Aliuminis, polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Foninio apšvietimo spalva | Balta |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 127 x 435 x 36,3 mm |
| Klaviatūros svoris | 780 g |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS X 11.0 Big Sur“, „Mac OS X 12.0 Monterey“, „Mac OS X 10.14 Mojave“, „Mac OS X 10.15.3 Catalina“ |
| Pridedamos baterijos | Ne |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Įjungimo taškas | 1,9 mm |
| Klaviatūros dangtelių medžiaga | Polibutileno tereftalatas (PBT) |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 4 mm |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Klaviatūros klavišų perjungimo technologija | „Logitech“ taktilinė |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Paleidimo jėga | 50 g |
| Klaviatūros klavišų profilis | Garsus |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Perkėlimas | 6 klavišų perjungimas |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 4,61 kg |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |