LOGITECH G815 LIGHTSPEED RGB mechaninė žaidimų klaviatūra - GL Tactile - balta - PAN - USB - NORDIC-613 - TACTILEN SWITCH
LOGITECH G815 LIGHTSPEED RGB mechaninė žaidimų klaviatūra - GL Tactile - balta - PAN - USB - NORDIC-613 - TACTILEN SWITCH
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Įrenginio vieta | Išorinis |
| Klavišų / mygtukų funkcijos | Nutildyti Leisti / pristabdyti Programuojamas Ryškumas Toliau Ankstesnis takelis Apšvietimo valdikliai |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Raktų tipas | Mechaninis |
| Jungiklis | Žemo profilio GL jungikliai |
| Klavišo pojūtis | Lytėjimo |
| Kelionės atstumas | 3 mm |
| Įjungimo taškas | 1,5 mm |
| Spaudimo jėga | 45 g |
| Klaviatūros funkcijos | Itin plonas Integruota atmintis Tūrio volelis „Lightsync“ technologija Aliuminio viršutinis dėklas Žaidimų režimas RGB foninis apšvietimas Borto apšvietimo profiliai WIN užraktas USB perdavimas |
| Reikalinga operacinė sistema | „Microsoft Windows 7“ arba naujesnė versija „Apple Mac OS 10.11“ arba naujesnė versija |
| Reikalingi periferiniai įrenginiai | 2 USB prievadai |
| Lokalizavimas | Danų Slovėnų suomių Norvegų |
| Išorinė spalva | Balta |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Pridedami priedai | Dokumentacija |
| Plotis | 150 mm |
| Ūgis | 22 mm |
| Gylis | 475 mm |
| Nominalus svoris | 1045 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 510 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 230 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 42 mm |
| Svoris | 1,6 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 1,3 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |