-
−2%
Logitech Wireless Combo MK345
Logitech Wireless Combo MK345
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Prijunk ir žaisk | Taip |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Produkto spalva | Juoda |
| Reguliuojamas klaviatūros aukštis | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Apsaugos funkcijos | Atsparus išsiliejimui |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Riešo atrama | Taip |
| Klaviatūros baterijos tipas | AA |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Baterijos tarnavimo laikas | 36 mėnesiai |
| Palaikomų baterijų skaičius | 2 |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Baterijos talpa | 2000 mAh |
| Baterijos tipas | AA |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Pelės svoris | 91 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 67,9 x 38,4 x 105,4 mm |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 186,7 x 447,2 x 21,4 mm |
| Klaviatūros svoris | 603 g |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Vienijantis imtuvas | Ne |
| Imtuvo matmenys (P x G x A) | 14,4 x 6,6 x 18,7 mm |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 3 vnt. |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Baterijų skaičius (pelė) | 1 |
| Pelės baterijos tipas | AA |
| Pelės baterijos veikimo laikas | 18 mėnesių |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Slinkties tipas | Kamuolys |
| Slinkti | Taip |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Atsparus išsiliejimui iki | 60 ml |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | Ne |
| Tikslas | Kompiuteris / serveris |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Įjungimo / išjungimo jungiklis | Taip |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| USB šakotuvas | Ne |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 3,7 kg |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Įspėjimai | Saugoti nuo drėgmės,. Neardykite prietaiso., Seną prietaisą nuneškite į specialų elektroninių atliekų surinkimo punktą. |