- Prekė sandelyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
4 viename žaidimų rinkinys su viso dydžio žaidimų klaviatūra, pele, kilimėliu ir žaidimų ausinėmis
Vaivorykštės LED šviesos efektas klaviatūroje, pelėje ir ausinėse
Klaviatūra su praktiškais multimedijos sparčiaisiais klavišais interneto ir muzikos funkcijoms
6 mygtukų optinė pelė (raiška 800–1600 dpi)
Stereo ausinės su mikrofonu ir integruotu garsumo reguliatoriumi
Žaidimų pelės kilimėlis (300 x 250 mm) su nesibraižančiais dygsniuotais kraštais
| Santrauka | Gembird GGS-UMGL4-01. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100%). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 104. Foninio apšvietimo tipas: LED. Laido ilgis: 1,5 m. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Produkto spalva: Juoda. Pelė pridėta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=11770 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,19 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,575 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,1 |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros kalba | JAV anglų kalba |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 104 |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Energijos suvartojimas | 100 mA |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Pelės kabelio ilgis | 1,5 m |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Slinkti | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Vairuotojo blokas | 40 mm |
| Ausinių dažnis | 20–20 000 Hz |
| Ausinių laido ilgis | 1,8 m |
| Pridedamos ausinės | Taip |
| Ausinių tipas | Binauralinis |
| Varža | 32 Ω |
| Mikrofono jautrumas | 105 dB |
| Mikrofono tipas | Bumas |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 444 x 158 x 24 mm |
| Klaviatūros svoris | 460 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 115 x 63 x 40 mm |
| Pelės svoris | 120 g |
| Pridedamas pelės kilimėlis | Taip |
| Pelės kilimėlio dydis (P x G) | 300 x 250 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 4 vnt. |
| Pakuotės gylis | 570 mm |
| Pakuotės aukštis | 190 mm |
| Pakuotės svoris | 1660 g |
| Pakuotės plotis | 100 mm |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01239 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,66 kg |