Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
4 viename žaidimų rinkinys su viso dydžio žaidimų klaviatūra, pele, kilimėliu ir žaidimų ausinėmis
Vaivorykštės LED šviesos efektas klaviatūroje, pelėje ir ausinėse
6 mygtukų optinė pelė (raiška 800–2400 dpi)
Stereo ausinės su mikrofonu ir integruotu garsumo reguliatoriumi
Žaidimų pelės kilimėlis (300 x 250 mm) su nesibraižančiais dygsniuotais kraštais
| Santrauka | Gembird GGS-UMGL4-02. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100%). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 104. Foninio apšvietimo tipas: LED. Laido ilgis: 1,5 m. Rekomenduojamas naudojimas: Žaidimams. Produkto spalva: Juoda. Pelė pridėta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=11810 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,215 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,555 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,105 |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros kalba | JAV anglų kalba |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 104 |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Rekomenduojamas naudojimas | Žaidimai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Energijos suvartojimas | 100 mA |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Mygtukų kiekis | 6 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Apšvietimo spalva | Daugiafunkcis |
| Pelės kabelio ilgis | 1,5 m |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 2400 DPI |
| Slinkti | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Vairuotojo blokas | 40 mm |
| Ausinių dažnis | 20–20 000 Hz |
| Ausinių laido ilgis | 1,8 m |
| Pridedamos ausinės | Taip |
| Ausinių tipas | Binauralinis |
| Varža | 32 Ω |
| Mikrofono jautrumas | 105 dB |
| Mikrofono tipas | Bumas |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 434 x 130 x 30 mm |
| Klaviatūros svoris | 450 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 126 x 66 x 37 mm |
| Pelės svoris | 83 g |
| Pridedamas pelės kilimėlis | Taip |
| Pelės kilimėlio dydis (P x G) | 300 x 250 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 4 vnt. |
| Pakuotės gylis | 105 mm |
| Pakuotės aukštis | 215 mm |
| Pakuotės svoris | 1502 g |
| Pakuotės plotis | 560 mm |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 10 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,01595 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,41 kg |