- Prekė sandėlyje
-
−7%
Klaviatūros ir pelės komplektas Dell KM3322W, EN, juoda
Klaviatūros ir pelės komplektas Dell KM3322W, EN, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | DELL, Dell |
| Modelis | KM3322W |
| Klaviatūros tipas | Belaidė |
| Ilgis | 14.1 cm, 97 mm. |
| Plotis | 44.4 cm, 116 mm. |
| Aukštis | 2.5 cm, 268 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | Bevielis USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klavišų tipas | Membraniniai |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Atsparumas vandeniui | Ne |
| Naudojamos baterijos | AA |
| Pelė komplekte | Taip (bevielė, lazerinė) |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 1.288 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |