- Prekė sandėlyje
-
−17%
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
(1) Reikalinga „Logi Options+“ programėlė, pasiekiama „Windows“ ir „macOS“ sistemoms. (2) Klaviatūra nesuderinama su kitais „Logitech“ USB imtuvais. (3) Pagrindinės įrenginio funkcijos bus palaikomos be programinės įrangos, skirtos kitoms sistemoms nei „Windows“ ir „macOS“. (4) Baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudotojo ir kompiuterio sąlygų. (5) Išskyrus plastiką spausdintoje laidų jungtyje (PWA), FFC kabelį, laidus ir pakuotę. (6) Minimalus stiklo storis – 4 mm.
| Santrauka | „Logitech Master MX Keys S“. Klaviatūros forma: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Belaidė, Įrenginio sąsaja: „Bluetooth“, Klaviatūros klavišų jungiklis: Žirklinis klavišų jungiklis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Foninio apšvietimo tipas: LED. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras. Produkto spalva: Grafito. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitech.com/ |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,16 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,45 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,04 |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Žirklinis rakto jungiklis |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Balta |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Grafitas |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 1500 mAh |
| Baterijų technologija | Ličio polimeras (LiPo) |
| Įkrovimo šaltinis | USB C tipo |
| Klaviatūros baterijos tipas | Įmontuota baterija |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Įkraunamas | Taip |
| Baterijos tarnavimo laikas | 5 mėnesiai |
| Pelės kabelio ilgis | 1,8 m |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Linux“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | Ko jums reikia: „Bluetooth“ mažai energijos naudojanti technologija „Windows 10“, „11“ arba naujesnė versija macOS 10.15 arba naujesnė versija Linux (3) „Chrome“ OS (3) „iPadOS 14“ arba naujesnė versija (3) „Android™ 8.0“ arba naujesnė versija (3) Logi Bolt USB imtuvas Reikalingas laisvas USB prievadas Nesuderinamas su kitais „Logitech“ USB |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | „Android“ / „iPad“ OS |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 430,2 x 131,63 x 20,5 mm |
| Klaviatūros svoris | 810 g |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pakuotės gylis | 450,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 39,5 mm |
| Pakuotės svoris | 1320 g |
| Pakuotės plotis | 147,5 mm |
| Pakuotės turinys | Klaviatūra „MX Keys S“, „Logi Bolt“, USB imtuvas, USB-C įkrovimo laidas (USB-A–USB-C), naudotojo dokumentacija |
| Imtuvo matmenys (P x G x A) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Imtuvas pridedamas | Taip |
| Imtuvo tipas | Nano imtuvas |
| Imtuvo svoris | 2 g |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Belaidžio imtuvo sąsaja | USB A tipo |
| Suderinamumas | Logi Bolt USB imtuvas |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bruto svoris | 900 g |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės aukštis | 76 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės ilgis | 246 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžutės plotis | 187 mm |
| Modelis | MX klavišai S |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 1 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,00288 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 1,5 kg |