- Prekė sandelyje
Klaviatūra Trust Primo EN, juoda
Klaviatūra Trust Primo EN, juoda
Klaviatūra Trust Primo EN, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 44.9 cm, 456 mm. |
| Plotis | 14.8 cm, 190 mm. |
| Aukštis | 3 cm, 30 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klavišų tipas | Membraniniai |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Laido ilgis | 1.8 m |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.642 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |