- Prekė sandelyje
KLAVIATŪRA TRUST GXT833 THADO TKL BALTA
KLAVIATŪRA TRUST GXT833 THADO TKL BALTA



KLAVIATŪRA TRUST GXT833 THADO TKL BALTA
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | GXT 833W Thado TKL |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 13.5 cm, 366 mm. |
| Plotis | 35.9 cm, 160 mm. |
| Aukštis | 4 cm, 46 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Jungties tipas | USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klavišų tipas | Membraniniai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Ne |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.862 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |