- Prekė sandelyje
Klaviatūra Trust BASICS 24651 US, balta/sidabro, belaidė
Klaviatūra Trust BASICS 24651 US, balta/sidabro, belaidė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | TRUST, Trust |
| Modelis | BASICS 24651 |
| Klaviatūros tipas | Belaidė |
| Ilgis | 286.5 cm, 291 mm. |
| Plotis | 121 cm, 124 mm. |
| Aukštis | 22 cm, 23 mm. |
| Spalva | Balta sp., Sidabro sp |
| Jungties tipas | Bluetooth |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klavišų tipas | Membraniniai |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Ne |
| Naudojamos baterijos | AAA |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | suderinamos operacinės sistemos Windows, MacOS, iOS, Android, Chrome OS. |
| Svoris | 0.365 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |