Klaviatūra Steelseries Apex Pro TKL Gen 3, Anglų (US), juoda
Klaviatūra Steelseries Apex Pro TKL Gen 3, Anglų (US), juoda



Klaviatūra Steelseries Apex Pro TKL Gen 3, Anglų (US), juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | STEELSERIES, Steelseries |
| Modelis | Pro TKL Gen 3 |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 35.5 cm, 128 mm. |
| Plotis | 12.9 cm, 355 mm. |
| Aukštis | 4.2 cm, 42 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | USB type C |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klavišų tipas | Mechaniniai |
| Mechaninių klavišų rūšis | OmniPoint 3.0 |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Ne |
| Papildomos klaviatūros funkcijos | Programuojami mygtukai, Programuojamas foninis apšvietimas, Riešo atrama |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 1.372 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |