- Prekė sandelyje
KLAVIATŪRA STEELSERIES APEX PRO TKL GEN 3
KLAVIATŪRA STEELSERIES APEX PRO TKL GEN 3



KLAVIATŪRA STEELSERIES APEX PRO TKL GEN 3
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | STEELSERIES, Steelseries |
| Modelis | Pro TKL Gen 3 |
| Klaviatūros tipas | Belaidė |
| Ilgis | 35.5 cm, 128 mm. |
| Plotis | 12.9 cm, 355 mm. |
| Aukštis | 4.2 cm, 42 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | Bevielis USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klavišų tipas | Mechaniniai |
| Mechaninių klavišų rūšis | OmniPoint 3.0 |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Ne |
| Papildomos klaviatūros funkcijos | Programuojami mygtukai, Programuojamas foninis apšvietimas |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 1.438 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |