- Prekė sandėlyje
Klaviatūra Steelseries Apex 9 Mini EN, juoda
Klaviatūra Steelseries Apex 9 Mini EN, juoda
Klaviatūra Steelseries Apex 9 Mini EN, juoda
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | STEELSERIES, Steelseries |
| Modelis | Apex 9 Mini |
| Klaviatūros tipas | Laidinė |
| Ilgis | 10.3 cm, 340 mm. |
| Plotis | 29.3 cm, 58 mm. |
| Aukštis | 4 cm, 154 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | USB Type-C |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klavišų tipas | Membraniniai |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Ne |
| Atskiras skaičių blokas | Ne |
| Atsparumas vandeniui | Ne |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 0.974 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |