- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 5*
d. d.
Viso dydžio standartinė 104 klavišų klaviatūra
| Santrauka | „Gembird KB-U-103-RU“. Klaviatūros forma: Viso dydžio (100 %). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros klavišų jungiklis: Membraninis, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY. Laido ilgis: 1,5 m. Rekomenduojamas naudojimas: Biuras. Produkto spalva: Juoda. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=8399 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,025 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,455 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,265 |
| Sertifikavimas | RoHS, CE, ISO 9001 |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Membrana |
| Klaviatūros kalba | Anglų/rusų |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Biuras |
| „Windows“ klavišai | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Riešo atrama | Ne |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 140 x 445 x 24 mm |
| Klaviatūros svoris | 424 g |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Pakuotės gylis | 455 mm |
| Pakuotės aukštis | 28 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 496 g |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Padėklo bendras aukštis | 340 mm |
| Padėklo bendras ilgis | 470 mm |
| Padėklo bruto svoris | 9910 g |
| Padėklo bendras plotis | 275 mm |
| žinių bazės kalba | ANGLŲ/RUSŲ |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,002286 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,465 kg |