- Prekė sandėlyje
Garantija
6 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 14*
d. d.
Viso dydžio USB multimedijos klaviatūra su raides šviečiančiu „vaivorykštės“ stiliaus LED foniniu apšvietimu Laidinis foninis apšvietimas 3 mygtukų optinė pelė Pelės kilimėlis (300 x 250 mm) su neslystančiais kraštais
| Santrauka | Gembird KBS-UML-01. Klaviatūros formos koeficientas: Viso dydžio (100%). Klaviatūros stilius: Tiesi. Ryšio technologija: Laidinė, Įrenginio sąsaja: USB, Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros klavišų skaičius: 104. Foninio apšvietimo tipas: LED. Laido ilgis: 1,4 m. Rekomenduojamas naudojimas: Namai. Produkto spalva: Juoda. Pelė pridėta. |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://gembird.nl/item.aspx?id=12047 |
| Vieneto dėžutės aukštis | 0,18 |
| Vieneto dėžutės ilgis | 0,52 |
| Vieneto dėžutės plotis | 0,05 |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 3 mm |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros kalba | JAV anglų kalba |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 104 |
| Karštųjų klavišų skaičius | 12 |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Pelės mygtukai |
| Rekomenduojamas naudojimas | Pradžia |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Foninio apšvietimo spalva | Raudona/Žalia/Mėlyna |
| Foninio apšvietimo tipas | LED |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| LED indikatoriai | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Kabelio ilgis | 1,4 m |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Mygtukų kiekis | 3 |
| Mygtukų tipas | Paspausti mygtukai |
| Pelės kabelio ilgis | 1,5 m |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Judesio aptikimo technologija | Optinis |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1000 DPI |
| Slinkti | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Slinkimo kryptys | Vertikalus |
| Pridedamos ausinės | Ne |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“ / „Windows 7“ / „Windows 8“ |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 430 x 132 x 23 mm |
| Klaviatūros svoris | 440 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 105 x 65 x 38 mm |
| Pelės svoris | 67 g |
| Pridedamas pelės kilimėlis | Taip |
| Pelės kilimėlio dydis (P x G) | 300 x 250 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 3 vnt. |
| Pakuotės gylis | 520 mm |
| Pakuotės aukštis | 40 mm |
| Pakuotės svoris | 816 g |
| Pakuotės plotis | 180 mm |
| žinių bazės kalba | ANG |
| Vienetų siuntimo dėžėje | 20 |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,005173 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,815 kg |