-
−22%
Klaviatūra Logitech MK270 EN, juoda, belaidė
Klaviatūra Logitech MK270 EN, juoda, belaidė
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | LOGITECH, Logitech |
| Modelis | MK270 |
| Klaviatūros tipas | Belaidė |
| Ilgis | 44.1 cm, 520 mm. |
| Plotis | 14.9 cm, 160 mm. |
| Aukštis | 1.8 cm, 50 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Jungties tipas | Bevielis USB |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klavišų tipas | Membraniniai |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Maksimalus veikimo nuotolis | 10 m |
| Naudojamos baterijos | AAA, AA |
| Pelė komplekte | Taip (bevielė, optinė) |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Papildoma informacija | Atspari vandeniui. Plug and Play |
| Svoris | 0.791 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |