- Prekė sandelyje
Klaviatūra Keychron K10 HE special, EN, juoda spalva.
Klaviatūra Keychron K10 HE special, EN, juoda spalva.



Klaviatūra Keychron K10 HE special, EN, juoda spalva.
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | KEYCHRON, Keychron |
| Modelis | K10 HE Special Edition Wireless |
| Klaviatūros tipas | Magnetinė |
| Ilgis | 45 cm, 129 mm. |
| Plotis | 13 cm, 444 mm. |
| Aukštis | 4 cm, 39 mm. |
| Spalva | Balta sp |
| Jungties tipas | Bluetooth / USB / 2.4GHz |
| Klaviatūros kalba | Anglų (US) |
| Klavišų tipas | Magnetiniai |
| Mechaninių klavišų rūšis | Gateron Double-Rail Magnetic Nebula |
| Foninis apšvietimas | Taip |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Atskiras skaičių blokas | Taip |
| Pelė komplekte | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 mėn |
| Svoris | 1.81 kg. |
| Pagaminimo šalis | CN |