- Nauja
- Prekė sandėlyje
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 14*
d. d.
(1) Remiantis 2 valandų nepertraukiamo spausdinimo per dieną duomenimis. Baterijos veikimo laikas gali skirtis priklausomai nuo naudotojo ir kompiuterio sąlygų.
| Santrauka | „Logitech Keys-To-Go 2“. Klaviatūros išdėstymas: QWERTY, Klaviatūros kalba: Tarptautinė JAV, Klaviatūros jungiklis: Žirklinis jungiklis. Produkto spalva: Balta. Ryšio technologija: Belaidis, Įrenginio sąsaja: „Bluetooth“, Belaidžio ryšio diapazonas: 10 m. Baterijos talpa: 220 mAh. Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos: iOS, iPadOS, Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos: Mac OS X 14.0 Sonoma |
| Pardavėjo pagrindinis puslapis | https://www.logitech.com/ |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Tonų aukštis | 18 mm |
| Pagrindinis kelionės atstumas | 1 mm |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Žirklinis rakto jungiklis |
| Klaviatūros kalba | JAV tarptautinė |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Multimedijos klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Produkto spalva | Balta |
| „Bluetooth Low Energy“ (BLE) | Taip |
| „Bluetooth“ versija | 5.0 |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Baterijos talpa | 220 mAh |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 14.0 Sonoma“ |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iOS / iPadOS |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 105 x 8,97 x 250 mm |
| Pakuotės gylis | 270 mm |
| Pakuotės aukštis | 30 mm |
| Pakuotės tipas | Dėžutė |
| Pakuotės svoris | 380,9 g |
| Pakuotės plotis | 120 mm |
| Pridedamos baterijos | Taip |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Pakuotės turinys | {loc-value} |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 5–95 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–42 °C |
| Tvarumo sertifikatai | Miškų valdymo taryba (FSC) |
| Klaviatūros baterijos tipas | CR2032 |
| Klaviatūros formos faktorius | Mini |
| Klaviatūros svoris | 222 g |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Garantinis laikotarpis | 2 metai |
| Baterija | Ličio baterija |
| Apskaičiuotas vieneto tūris | 0,000972 kub. m |
| Apskaičiuotas vieneto svoris | 0,38 kg |