HP 720 daugiafunkcis įkraunamas belaidis klaviatūros ir pelės rinkinys
HP 720 daugiafunkcis įkraunamas belaidis klaviatūros ir pelės rinkinys
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bendrojo gaminių saugos reglamento (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| USB jungties tipas | USB A tipo |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Baterija, būsena |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| HP segmentas | Pradžia |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Įkraunamas | Taip |
| Svoris | 499 g |
| Klaviatūros svoris | 499 g |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 420,47 x 120,7 x 17,66 mm |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 114,89 x 73,26 x 39,86 mm |
| Pelės svoris | 90,1 g |
| Minimalūs sistemos reikalavimai | USB A tipo prievadas; „Bluetooth“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 10“, „Windows 11“ |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Įtrauktų produktų skaičius | 2 vnt. |
| Garantinė kortelė | Taip |
| Formos faktorius | Ambidekstrinis |
| Slinkti | Taip |
| Judėjimo skiriamoji geba | 4000 DPI |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Slinkties tipas | Ratas |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Įkraunama baterija | Taip |
| Sertifikavimas | CB; FCC; IC; RCM; WPC; NTC; IMDA; BSMI; NCC; SRRC; SIRIM; TRA; EAC; ICASA; UKCA; KCC; TUV; RATEL; IFETEL; BIS; MOICT; iCTqatar; RoHS; Subtel; NKRZI |
| Antrojo piloto raktas | Taip |
| Įrenginio sąsaja | USB + „Bluetooth“ |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 10 milijonų simbolių |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Pradžia |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Programuojami karštieji klavišai | Taip |
| Klaviatūros klavišų profilis | Žemo profilio |
| Kelių įrenginių palaikymas | Taip |
| Tylūs klavišai | Taip |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Suderinamos operacinės sistemos | „Windows 11“; „Windows 10“; „macOS“; „ChromeOS“ |
| Plotis | 420,5 mm |
| Gylis | 120,7 mm |
| Ūgis | 17,7 mm |
| UNSPSC kodas | 43211733 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894310675, 889894310682, 889894310699, 889894310705 |
| Atitikties sertifikatai | BIS, Federalinė ryšių komisija (FCC), BSMI, RoHS, CB, EAC |
| Tvarumo sertifikatai | Miškų valdymo taryba (FSC) |