HP 450 programuojama belaidė klaviatūra
HP 450 programuojama belaidė klaviatūra
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| USB jungties tipas | USB A tipo |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipo prievadų kiekis | 1 |
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Produkto spalva | Juoda |
| LED indikatoriai | Baterija |
| HP segmentas | Verslas |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija, USB |
| Klaviatūros baterijos tipas | AAA |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Svoris | 430 g |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 428,22 x 115,47 x 180,6 mm |
| Klaviatūros svoris | 430 g |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“ |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Sertifikavimas | CE; GS; FCC; RCM; BSMI; EAC; ICES; CULus; Ukraina; Indijos BIS; KCC; VCCI |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis + USB |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Rekomenduojamas naudojimas | Pradžia |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Karštųjų klavišų skaičius | 19 |
| Programuojami karštieji klavišai | Taip |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Klaviatūros klavišų profilis | Žemo profilio |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 10 milijonų simbolių |
| Gylis | 115,5 mm |
| Plotis | 428,2 mm |
| Ūgis | 18,1 mm |
| Padėklo svoris (imperinė sistema) | 522,6 kg (1152,1 svaro) |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Įspėjimai | Laikykitės vietinių elektroninės įrangos utilizavimo taisyklių. Neardykite klaviatūros – kyla elektros smūgio pavojus. Laikyti atokiau nuo vandens ir kitų skysčių. |