-
−1%
HP 350 kompaktiška kelių įrenginių Bluetooth klaviatūra
HP 350 kompaktiška kelių įrenginių Bluetooth klaviatūra
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Belaidis diapazonas | 10 metrų |
| Produkto spalva | Juoda |
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Maitinimo šaltinio tipas | Baterija |
| Baterijų skaičius (klaviatūra) | 2 |
| Baterijų technologija | Šarminis |
| Klaviatūros baterijos tipas | AAA |
| Baterijos tarnavimo laikas | 24 mėnesiai |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 282,1 x 121,8 x 16 mm |
| Svoris | 340 g |
| Klaviatūros svoris | 340 g |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „MacOS“ |
| Palaikomos mobiliosios operacinės sistemos | iPadOS |
| Kitos palaikomos operacinės sistemos | „Chrome“ OS |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 11“, „Windows 10“ |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Įrenginio sąsaja | „Bluetooth“ |
| Karštieji klavišai | Taip |
| Skaitinė klaviatūra | Ne |
| Karštųjų klavišų skaičius | 12 |
| Klaviatūros klavišų naudojimo laikas | 10 milijonų simbolių |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Rekomenduojamas naudojimas | Pradžia |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Mechaninis |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros išdėstymas | QWERTY |
| „Bluetooth“ versija | 5.2 |
| Gylis | 121,8 mm |
| Plotis | 282,1 mm |
| Ūgis | 16 mm |
| Įspėjimai | Laikykitės vietinių elektroninės įrangos utilizavimo taisyklių. Laikyti atokiau nuo vandens ir kitų skysčių. Neardykite klaviatūros – kyla elektros smūgio pavojus. |
| Tvarios technologijos ir medžiagos | Be gyvsidabrio |