HP 230 belaidės pelės ir klaviatūros derinys
HP 230 belaidės pelės ir klaviatūros derinys
HP 230 belaidės pelės ir klaviatūros derinys
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Foninis apšvietimas | Ne |
| Produkto spalva | Balta |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 440 x 146,2 x 27,6 mm |
| Klaviatūros svoris | 500 g |
| Svoris | 500 g |
| Pelės matmenys (P x G x A) | 63,3 x 115 x 36,2 mm |
| Pelės svoris | 60 g |
| Įtrauktų produktų skaičius | 2 vnt. |
| Įtraukta pelė | Taip |
| Judėjimo skiriamoji geba | 1600 DPI |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Dažnių juosta | 2,4 GHz |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros klavišų jungiklis | Membrana |
| Ryšio technologija | Belaidis |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Įrenginio sąsaja | RF belaidis |
| Suderintos sistemos (HS) kodas | 84716060 |
| Įspėjimai | Saugoti nuo drėgmės,. Neardykite prietaiso. |