Fender Quantum HD 8 EU - USB-C garso sąsaja
Fender Quantum HD 8 EU - USB-C garso sąsaja
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tinkamas naudojimas | Studija |
| Tipas | USB sąsaja |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Garso sąsaja |
| Valdymas | Mygtukai, rankenėlė |
| USB maitinimo tiekimas (USB PD) | Ne |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 100–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50–60 Hz |
| Ūgis | 43,1 mm |
| Svoris | 2,9 kg |
| Gylis | 218 mm |
| Plotis | 483 mm |
| Pakuotės turinys | 1 USB C tipo laidas, DB9 kabelis x 1, Maitinimo kabelis, Garso sąsaja x 1 |
| Spalvotas ekranas | Taip |
| Pridedama programinė įranga | Fender Studio Pro |
| Įtraukta techninė įranga | Taip |
| Bitų gylis | 32 |
| Dinaminis diapazonas | 124 dB |
| Imties dažnis | 44,1 / 48 kHz / 88,2 kHz / 96 kHz / 176,4 kHz / 192 kHz |
| Ausinių dažnis | 20–20 000 Hz |
| Instrumentinė įvestis: TS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| Ausinių išėjimai 1/4 colio (6,35 mm) | 2 |
| 6,35 mm (1,4 colio) išvestis | 12 |
| Žodinio laikrodžio išvestis | Taip |
| XLR kombinuoti įėjimai | 8 |
| Optinė įvestis | 2 |
| USB C tipo prievadų kiekis | 1 |
| S/PDIF išvesties prievadas | Taip |
| Žodinio laikrodžio įvestis | Taip |
| Optinė išvestis | 2 |
| Įspėjimai | Neatidarykite prietaiso korpuso; elektros smūgio pavojus. Laikyti atokiau nuo karščio ir atviros liepsnos. Venkite sąlyčio su skysčiais ir drėgme. |