Expressive E Osmose - sintezatorius, MPE MIDI valdiklis, MIDI valdiklis
Expressive E Osmose - sintezatorius, MPE MIDI valdiklis, MIDI valdiklis



Expressive E Osmose - sintezatorius, MPE MIDI valdiklis, MIDI valdiklis
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Žingsnio lenkimo ratas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Moduliacijos ratas | Taip |
| Polifonija | 24 balsų |
| Produkto tipas | Sintezatorius, MPE MIDI valdiklis, MIDI valdiklis |
| Ūgis | 87,5 mm |
| Gylis | 316 mm |
| Svoris | 8,3 kg |
| Plotis | 894 mm |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Ekrano tipas | LCD |
| Ausinių išėjimai 1/4 colio (6,35 mm) | 1 |
| USB B tipo prievadų skaičius | 1 |
| MIDI išvestis (5 kontaktų) | 1 |
| MIDI (5 kontaktų) įvestis | 1 |
| Subalansuoti linijiniai įėjimai TRS 1/4 colio (6,35 mm) | 2 |
| Kojos pedalo įvestis | 2 |
| MIDI klaviatūros klavišų skaičius | 49 klavišai |