Esperanza EK134 klaviatūra USB juoda
Esperanza EK134 klaviatūra USB juoda








Esperanza EK134 klaviatūra USB juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Kabelio ilgis | 1,45 m |
| Paviršiaus spalva | Monochromatinis |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ergonomiškas dizainas | Taip |
| Klaviatūros stilius | Tiesiai |
| Riešo atrama | Ne |
| Maitinimo šaltinio tipas | USB |
| Darbinė santykinė drėgmė (HH) | 20–90 % |
| Darbinė temperatūra (TT) | 0–40 °C |
| Klaviatūros matmenys (P x G x A) | 442 x 140 x 22 mm |
| Įtrauktų produktų skaičius | 1 vnt. |
| Įtraukta pelė | Ne |
| Skaitinė klaviatūra | Taip |
| Klaviatūros formos faktorius | Viso dydžio (100 %) |
| Žymėjimo įrenginys | Ne |
| Ryšio technologija | Laidinis |
| Įrenginio sąsaja | USB |