Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Patogus bevielis 2.4GHz ryšys užtikrina efektyvų skaitmeninį įvedimą su 18 pilno dydžio klavišų.
Techniniai duomenys | |
|---|---|
| Tvarumo sertifikatai | RoHS |
| Atitikties sertifikatai | RoHS |
Ypatybės | |
| Paskirtis | Nešiojamas kompiuteris/PC |
| Klaviatūros klavišų skaičius | 18 |
| Klavišų tarnavimo laikas | 5 milijonai simbolių |
Dizainas | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Medžiaga | Akrilonitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| LED indikatoriai | Taip |
Veikimo sąlygos | |
| Darbo temperatūra | 0 - 40 °C |
| Darbo santykinė drėgmė | 5 - 90% |
| Sandėliavimo temperatūra | -20 - 60 °C |
Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 23 mm |
| Gylis | 140 mm |
| Plotis | 85 mm |
Sistemos reikalavimai | |
| Windows palaikymas | Taip |
| Mac suderinamumas | Taip |
| Linux palaikymas | Taip |
Pakavimo turinys | |
| Vartotojo vadovas | Taip |
| Imtuvas įtrauktas | Taip |
| Baterijos įtrauktos | Taip |
Imtuvas | |
| Bevielio imtuvo sąsaja | USB |
| Imtuvo tipas | Micro imtuvas |