Behringer UMC204HD papildoma muzikos įranga
Behringer UMC204HD papildoma muzikos įranga





Behringer UMC204HD papildoma muzikos įranga
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Bitų sparta | 24 bitų |
| Imties dažnis | 192 kHz |
| Produkto spalva | Juoda |
| Produkto tipas | Garso sąsaja |
| Plotis | 185 mm |
| Ūgis | 50 mm |
| Gylis | 130 mm |
| Svoris | 621 g |
| MIDI įvestis | Taip |
| Ausinių išėjimai 1/4 colio (6,35 mm) | 1 |
| Garso RCA išėjimai | 4 |
| Įdėklai (6,35 mm) | 2 |
| 6,35 mm (1,4 colio) išvestis | 2 |
| MIDI išvestis | Taip |
| Kombinuoti įėjimai XLR/TRS 1/4 colio (6,35 mm) | 2 |