- Prekė sandelyje
Kaitlentė I Electrolux "SaphirMatt SE®" EIV83443CT
Kaitlentė I Electrolux "SaphirMatt SE®" EIV83443CT
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | "SaphirMatt SE®" |
| Modelis | EIV83443CT |
| Plotis | 78 cm, 868 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7200 W |
| Svoris | 11.6 kg, 12.9 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 210mm, 240mm, 210mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 2300/3200W, 2300/3600W, 2300/3200W, 1400/2500W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Akustinis signalas, Automatinis įkaitinimas, Booster, Vaikų sauga, Laikmatis, Eco laikmatis, Pajungimo galios reguliavimas, Kaitletės ir gartraukio sąsaja, Mygtukų užrakinimas, Bridge kairėje, Minutinis laikmatis, Pauzė, Garso išjungimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Taip |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Indukcinis maisto gaminimas: spartus, tikslus galios reguliavimas. Ji įkaista sparčiau už kitų tipų kaitlentes, tad galite imtis maisto gaminimo nedelsdami. Naudodami "Bridge" funkciją galėsite nesunkiai gaminti maistą didesniuose prikaistuviuose. Funkcija "Bridge" sujungia dvi kaitvietes, kad tilptų didesnis prikaistuvis. Sujungtai kaitvietei galėsite nustatyti vienodą temperatūrą ir laiką. Keičiamo dydžio kaitvietės "Infinite" prisitaiko prie Jūsų prikaistuvių dydžio, vos tik jos uždengiamos. Kaitvietės uždengia visą puodo dugną ir kaitina jį neprarandant našumo, nesvarbu, kokio dydžio jis būtų. Lygiu, matinės juodos spalvos paviršiumi "SaphirMatt® SE" kaitlentės suteikia ilgalaikę eleganciją. Dizainas papildo bet kurią virtuvę ir ilgiau atrodo naujas, atsparesnis įbrėžimams nei mūsų standartinės keraminio stiklo kaitlentės. Funkcija "PowerBoost" iškart suteikia karščio pliūpsnį, tad vanduo užverda greičiau nei įprastai. Funkcija "Hob2Hood®" susieja kaitlentę su gartraukiu. Kaitlentė automatiškai reguliuoja ventiliatoriaus greitį pagal karštį Jums nepaj |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | DE |