- Prekė sandelyje
Kaitlentė Electrolux 300 serija "Hob2Hood®" EIT61443B
Kaitlentė Electrolux 300 serija "Hob2Hood®" EIT61443B
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | ELECTROLUX, Electrolux |
| Kolekcija | 300 serija "Hob2Hood®" |
| Modelis | EIT61443B |
| Plotis | 59 cm, 678 mm. |
| Gylis | 52 cm |
| Aukštis | 4.4 cm, 118 mm. |
| Spalva | Juoda sp |
| Galia | 7200 W |
| Svoris | 10.78 kg, 11.88 kg. |
| Kaitlentės tipas | Indukcinė |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 210mm, 180mm, 180mm, 145mm |
| Kaitviečių galia | 2300/3700W, 1800/2800W, 1800/2800W, 1400/2500W |
| Valdymas | Sensorinis |
| Vaikų saugos funkcija | Taip |
| Funkcijos | 3-jų lygių likutinė šiluma, Garsinis signalas, Automatinis įkaitinimas, "BOOSTER" , Vaikų saugos funkcija, Laikmatis, Eco laikmatis, Kaitletės-gartraukio jungtis "Hob2Hood®", Mygtukų užrakinimas, Minutinis laikmatis, Pauzė, Garso išjungimas, Laikmatis |
| Laikmatis | Taip |
| Rėmelis | Ne |
| Likutinės šilumos indikatorius | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Ekranas | Taip |
| Kintamo dydžio kaitvietės | Ne |
| Laido kištukas | Ne |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Prijungimo kabelis | Taip |
| Papildoma informacija | Direct Access technology. CleverHeat feature |
| Ilgis | 600 mm. |
| Pagaminimo šalis | RO |